Úvod / Služby / Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu, tvorba internetových obchodů

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Dokážeme porozumět chování vašich zákazníků a navrhnout e-shop, který bude pracovat pro vás. Tvorba každého e-shopu probíhá individuálně. Každý vytvořený e-shop má své specifické vlastnosti, které vyplývají právě z chování zákazníků. Nezbytnou podmínkou pro úspěšný e-shop jsou produkty vhodné pro prodej prostřednictvím Internetu.

Máte vhodné produkty a nemáte e-shop?

V takovém případě nás určitě kontaktujte. Společně provedeme vstupní konzultaci, po které vám připravíme konkrétní nabídku. 

Úspěšnost e-shopu je měřitelná

Úspěšnost každého e-shopu lze velmi přesně měřit. Základním parametrem je počet realizovaných objednávek, ale lze měřit mnohem více. Na základě konzultace s vámi navrhneme parametry, které jsou přesně měřitelné a které budou určovat, jak úspěšný a výkonný váš e-shop je. Pravidelné sledování a vyhodnocování těchto parametrů umožňuje neustálé zvyšování úspěšnosti vašeho e-shopu.

Vytvořením e-shopu práce nekončí

Vytvořením a spuštěním nového e-shopu práce určitě nekončí. E-shop může tvořit značnou část vašeho celkového obratu. K tomu je potřeba věnovat následnou péči vylepšování a rozvoji e-shopu s cílem získat co nejvíce nových zákazníků. Nedílnou součástí každého e-shopu je jeho kvalitní optimalizace SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače. Pro efektivní propagaci vašeho e-shopu na Internetu zajistíme PPC kapmapně a internetovou reklamu.  

Podívejte se na naše reference tvorby e-shopů

Každý e-shop, který jsme tvořili, má své specifické vlastnosti. Každý je jiný. Podívejte se na naše reference.

Aktuálně
10.6.2016
Hledáme C# ASP.NET programátora

Hledáme C# ASP.NET programátora Hledáme nového člena do našeho týmu. Aktuálně nabízíme volnou pracovní pozici programátora C# ASP.NET. Rádi si prohlédneme váš životopis. Přečtěte si naše požadavky....

Nejnovější reference
Tvorba e-shopu BOSSAUTO

Tvorba e-shopu BOSSAUTO Dokončili jsme e-shop BOSSAUTO, který dodává náhradní autodíly, příslušenství a doplňky do aut. E-shop má moderní grafické zpracování a využívá systém nopCommerce, který umožňuje zákazníkovi snadnou správu nabízených produktů, široké možnosti...

Sortiment
Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete podrobnější informace nebo chcete s něčím poradit, určitě nás kontaktujte.

+420 602 424 707 info@develox.cz blog
Obchodujte na Internetu Obchodujte na Internetu Tvoříme e-shopy, které prodávají. Dokážeme prozumět chování vašich zákazníků a navrhnout e-shop, který bude pracovat pro vás.

Develox s.r.o.
Mezi Mosty 1793
530 03 Pardubice

+420 602 424 707 info@develox.cz blog

Develox - tvorba webových stránek © Develox s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox