Úvod / Služby / Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu, tvorba internetových obchodů

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Dokážeme porozumět chování vašich zákazníků a navrhnout e-shop, který bude pracovat pro vás. Tvorba každého e-shopu probíhá individuálně. Každý vytvořený e-shop má své specifické vlastnosti, které vyplývají právě z chování zákazníků. Nezbytnou podmínkou pro úspěšný e-shop jsou produkty vhodné pro prodej prostřednictvím Internetu.

Máte vhodné produkty a nemáte e-shop?

V takovém případě nás určitě kontaktujte. Společně provedeme vstupní konzultaci, po které vám připravíme konkrétní nabídku. 

Úspěšnost e-shopu je měřitelná

Úspěšnost každého e-shopu lze velmi přesně měřit. Základním parametrem je počet realizovaných objednávek, ale lze měřit mnohem více. Na základě konzultace s vámi navrhneme parametry, které jsou přesně měřitelné a které budou určovat, jak úspěšný a výkonný váš e-shop je. Pravidelné sledování a vyhodnocování těchto parametrů umožňuje neustálé zvyšování úspěšnosti vašeho e-shopu.

Vytvořením e-shopu práce nekončí

Vytvořením a spuštěním nového e-shopu práce určitě nekončí. E-shop může tvořit značnou část vašeho celkového obratu. K tomu je potřeba věnovat následnou péči vylepšování a rozvoji e-shopu s cílem získat co nejvíce nových zákazníků. Nedílnou součástí každého e-shopu je jeho kvalitní optimalizace SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače. Pro efektivní propagaci vašeho e-shopu na Internetu zajistíme PPC kapmapně a internetovou reklamu.  

Podívejte se na naše reference tvorby e-shopů

Každý e-shop, který jsme tvořili, má své specifické vlastnosti. Každý je jiný. Podívejte se na naše reference.

Aktuálně
13.8.2016
Hledáme koordinátora webových projektů

Hledáme koordinátora webových projektů Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici koordinátora webových projektů. Přečtěte si naše požadavky a pošlete nám svůj životopis....

Nejnovější reference
Výroba webových stránek WEBTRHREALIT

Výroba webových stránek WEBTRHREALIT Vytvořili jsme webové stránky pro WEBTRHREALIT. Webové stránky mají moderní grafické zpracování, nabízí možnost snadné úpravy obsahu webových stránek a SEO optimalizace pro internetové vyhledávače. Webtrhrealit nabízí výhodné řešení prodeje, nákupu...

Sortiment
Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete podrobnější informace nebo chcete s něčím poradit, určitě nás kontaktujte.

+420 602 424 707 info@develox.cz blog
Obchodujte na Internetu Obchodujte na Internetu Tvoříme e-shopy, které prodávají. Dokážeme prozumět chování vašich zákazníků a navrhnout e-shop, který bude pracovat pro vás.

Develox s.r.o.
Mezi Mosty 1793
530 03 Pardubice

+420 602 424 707 info@develox.cz blog

Develox - tvorba webových stránek © Develox s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox