Úvod / Služby / Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu, tvorba internetových obchodů

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Dokážeme porozumět chování vašich zákazníků a navrhnout e-shop, který bude pracovat pro vás. Tvorba každého e-shopu probíhá individuálně. Každý vytvořený e-shop má své specifické vlastnosti, které vyplývají právě z chování zákazníků. Nezbytnou podmínkou pro úspěšný e-shop jsou produkty vhodné pro prodej prostřednictvím Internetu.

Máte vhodné produkty a nemáte e-shop?

V takovém případě nás určitě kontaktujte. Společně provedeme vstupní konzultaci, po které vám připravíme konkrétní nabídku. 

Úspěšnost e-shopu je měřitelná

Úspěšnost každého e-shopu lze velmi přesně měřit. Základním parametrem je počet realizovaných objednávek, ale lze měřit mnohem více. Na základě konzultace s vámi navrhneme parametry, které jsou přesně měřitelné a které budou určovat, jak úspěšný a výkonný váš e-shop je. Pravidelné sledování a vyhodnocování těchto parametrů umožňuje neustálé zvyšování úspěšnosti vašeho e-shopu.

Vytvořením e-shopu práce nekončí

Vytvořením a spuštěním nového e-shopu práce určitě nekončí. E-shop může tvořit značnou část vašeho celkového obratu. K tomu je potřeba věnovat následnou péči vylepšování a rozvoji e-shopu s cílem získat co nejvíce nových zákazníků. Nedílnou součástí každého e-shopu je jeho kvalitní optimalizace SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače. Pro efektivní propagaci vašeho e-shopu na Internetu zajistíme PPC kapmapně a internetovou reklamu.  

Podívejte se na naše reference tvorby e-shopů

Každý e-shop, který jsme tvořili, má své specifické vlastnosti. Každý je jiný. Podívejte se na naše reference.

Aktuálně
27.11.2015
Hledáme projektového manažera

Hledáme projektového manažera Hledáme nového člena do našeho týmu. Aktuálně nabízíme volnou pracovní pozici projektového manažera pro webové projekty. Rádi si prohlédneme váš...

Nejnovější reference
Výroba webových stránek NETFIN

Výroba webových stránek NETFIN Vyrobili jsme webové stránky pro společnost ALDIP. Web obsahuje online žádost o půjčku. Účelem webu je tedy umožnit lidem ve finanční krizi získat jednoduše úvěr z pohodlí domova. Formulář žádosti...

Sortiment
Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete podrobnější informace nebo chcete s něčím poradit, určitě nás kontaktujte.

+420 602 424 707 info@develox.cz blog
Obchodujte na Internetu Obchodujte na Internetu Tvoříme e-shopy, které prodávají. Dokážeme prozumět chování vašich zákazníků a navrhnout e-shop, který bude pracovat pro vás.

Develox s.r.o.
Mezi Mosty 1793
530 03 Pardubice

+420 602 424 707 info@develox.cz blog

Develox - tvorba webových stránek © Develox s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox