PPC kampaně

PPC kampaně jsou způsob, jak rychle nastartovat výkon vašich webových stránek a e-shopů. Fungují ihned po zaplacení potřebného kreditu a spuštění.

O vaše PPC kampaně se postaráme komplexně. Kampaně navrhneme, vytvoříme, spustíme a budeme je pečlivě sledovat a vyhodnocovat. Správa PPC kampaní je náročná na čas, znalosti a zkušenosti. Budeme rádi, když správu vašich PPC kampaní svěříte nám.

PPC (Pay Per Click) je internetový reklamní systém, kde platí za to, že uživatel klikne na vaši reklamu. Kliknutím na reklamu se uživatel dostane na vaše webové stránky. Mezi nejznámější PPC systémy patří Google AdWords, Seznam Sklik, eTarget, podobným způsobem funguje reklama v sociální síti Facebook a některé srovnávače zboží.

Co je důležité pro PPC kampaně

Pro dobře fungující PPC kampaň je velmi důležitý správný výběr klíčových slov, na která se má vaše reklama zobrazovat. Zásadní význam pro úspěšnost kampaně mají poutavě vytvořené inzeráty a reklamy, na které budou uživatelé klikat. Z finančního pohledu je důležité sledovat cenu za proklik a cenu za konverzi.

Sklik - platíte za proklik na vyhledávači Seznam

Sklik je PPC systém, který funguje na českém vyhledávači Seznam. Tento PPC systém zobrazuje vaše inzeráty v různých částech portálu, nejčastěji ve výsledcích fulltextového vyhledávání a dále na partnerských webových stránkách.

AdWords - platíte za proklik na vyhledávači Google

Reklamní PPC systém AdWords je také systém typu "pay per click". Opět platíte pouze v případě, že uživatel klikne na vaši reklamu. Inzeráty PPC systému AdWords se zobrazují ve výsledcích fulltextového vyhledávání na vyhledávači Google a na mnoha dalších webových stránkách, kterou jsou do systému zapojeny.

Jak spravujeme PPC kampaně

Správa PPC kampaní od nás zahrnuje:

  • Celkový návrh strategie kampaně
  • Výběr vhodného PPC systému
  • Návrh vhodných klíčových slov
  • Vytvoření kampaní, sestav a reklam
  • Naplánování a spuštění PPC kampaní
  • Sledování a vyhodnocování kampaní
  • Úpravy kampaní podle průběžných výsledků

Požádejte o konzultaci ZDARMA

Chcete vytvořit a spustit dobrou PPC kampaň na internetu? Požádejte o konzultaci. Rádi vám pomůžeme. Vstupní konzultace je vždy ZDARMA.

Konzultace zdarma

Pokud byste rádi využili naše služby a nevíte si rady, využijte naši konzultaci zdarma. Zadejte do formuláře své kontakty, popište nám svůj záměr a my vám poskytneme konzultaci, a to zcela zdarma. Za to ručíme.