Reference

Vytvořili jsme již slušnou řadu webových stránek a e-shopů. Našim zákazníkům dodáváme komplexní internetový marketing, děláme SEO optimalizaci jejich webů, spravujeme jejich PPC kampaně nebo vytváříme specializované webové aplikace. Zde vám představujeme naše vybrané reference.

Nový web pro penzion v rakouském Kaprunu

Reference - Tvorba webových stránek Haus Tirol Kaprun

Vytvořili jsme nové webové stránky pro rodinný penzion v rakouském Kaprunu. Do penzionu Haus Tirol Kaprun můžete vyrazit v zimně i v létě.

Adresa webových stránek: www.haustirolkaprun.at

Nový e-shop, který podporuje české ženy

Reference - Výroba e-shopu Podporujeme české ženy

Na podporu šikovných českých žen, jsme vytvořili nový e-shop, na kterém můžete nakoupit jejich výrobky.

Adresa webových stránek: www.podporujemeceskezeny.cz

Nová verze webových stránek Kovovýroba Hodaň a Teplý

Reference - Tvorba webových stránek Kovovýroba Hodaň a Teplý

Na světě je nová verze webových stránek pro výrobce ocelových konstrukcí, společnost Kovovýroba Hodaň a Teplý. Web dostal po několika letech nový vzhled a mobilní zobrazení.

Adresa webových stránek: www.htkonstrukce.cz

Výroba nové verze e-shopu Kvalitní české ložnice

Reference - Tvorba e-shopu Kvaliní české ložnice

Po nějaké době jsme vytvořili novou verzi e-shopu Kvalitní české ložnice. Na tomto e-shopu nakoupíte masivní dřevěné postele, noční stolky, matrace a nově také jídelní stoly.

Adresa webových stránek: www.kvalitniceskeloznice.cz

Tvorba webu Stavitel Pardubice

Reference - Tvorba webu Stavitel Pardubice

Stavitel Pardubice má nové webové stránky od nás. Opět jsme web vytvořili na redakčním systému DNN Platform, který pohání stovky tísíc webů po celém světě. Stavitel Pardubice je stavební firma, která provede rekonstrukci vašeho bytu nebo rodinného domu.

Adresa webových stránek: www.stavitelpardubice.cz

Nové webové stránky pro kávovary LaPavoni

Reference - Nové webové stránky pro kávovary LaPavoni

Máte rádi dobré espresso a tradiční italský design? Pok doporučujeme navštívit webové stránky Kávovary LaPavoni. Pro tyto ručně poháněné kávovary jsme vyrobili nové webové stránky a věříme, že budou stejně dobré, jako espresso z těchto kávovarů.

Adresa webových stránek: www.kavovary-lapavoni.cz

Výroba webových stránek TechTrend

Reference - výroba webových stránek TechTrend

Společnost TechTrend dodává zdvihací zařízení a záchytné systémy pro bezpečnou práci ve výškách. Pro tuto firmu jsme vytvořili webové stránky, které obsahují fotogalerie, videa a komplexní nabídku služeb.

Adresa webu: www.techtrend.team

Výroba e-shopu Vortexair

Reference výroba e-shopu - Vortexair

Pro společnost Vortexair s.r.o. jsme vytvořili internetový obchod, který nabízí rekuperace, klimatizace, tepelná čerpadla a různé vzduchotechnické komponenty. E-shop jsme nasadili na open-source řešení nopCommerce, které jsme upravili podle požadavků zákazníka.

Adresa e-shopu: www.vortexair.cz

Výroba webových stránek Flídr automotive

Reference výroba webových stránek - Flídr automotive

Pro firmu Flídr automotive jsme vyrobili s využitím redakčního systému DNN Platform (DotNetNuke) nové webové stránky. V uživatelsky přívětivém administračním rozhraní lze snadno spravovat obsah (texty, fotografie) stránek včetně možnosti úprav SEO optimalizace. Firma Flídr automotive vyrábí díly pro automobilový průmysl, především rámy hlavových opěr, vstřikované díly a CNC obráběné díly.

Adresa webových stránek: www.flidrautomotive.cz

Výroba webových stránek Flídr medical

Reference výroba webových stránek - Flídr medical

Vyrobili jsme nové webové stránky pro firmu Flídr medical s.r.o., která je českým výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků pro lůžkové pokoje, operační sály, JIP, ARO, hospice a další prostředí, kde jsou obdobné nároky na přenos plynných a elektrických médií do prostoru lůžek. Webové stránky jsou vytvořené pomocí redakčního systému DNN Platform (DotNetNuke), ve kterém lze snadno vytvářet nové stránky a podstránky, spravovat obsah, fotogalerie či upravovat SEO optimalizaci.

Adresa webových stránek: www.flidrmedical.cz

Tvorba webových stránek OMÍLÁNÍ

Reference tvorba webových stránek - OMÍLÁNÍ

Na nových webových stránkách prezentuje svoji činnost OMÍLÁNÍ firma FLÍDR s.r.o. Webové stránky mají moderní grafické zpracování a obsah stránek lze snadno spravovat v redakčním systému DNN Platform (DotNetNuke). Pro webové stránky jsme připravili SEO optimalizaci pro internetové vyhledávače.

Firma FLÍDR s.r.o. se zabývá omíláním a nabízí omílací stroje kruhové, žlabové, vibrační, odstředivé, sestavy a periferie k omílacím strojům, prostředky k omílání, sestavy strojů, sušky a úpravu procesní vody. Nabízí také kooperaci omílání, poradenství, zaškolení obsluhy strojů, servis a opravy strojů.

Adresa webových stránek: www.omilani.cz

Realizace webových stránek Exprom

Reference realizace webových stránek - Exprom

Pro firmu Exprom s. r. o., zabývající se projektováním elektrických zařízení, průmyslových řídicích systémů, polními instrumentacemi a další související elektro prací, jsme vytvořili nové webové stránky. Webové stránky jsou vytvořené pomocí redakčního systému DNN Platform (DotNetNuke), který nabízí snadnou správu celých webových stránek včetně tvorby či správy fotogalerií. Pro nové webové stránky jsme rovněž vypracovali a nastavili SEO optimalizaci, kterou lze také v redakčním systému spravovat.

Adresa webových stránek: www.exprom.cz

Tvorba webových stránek HISTORICKÉ REPLIKY

reference-tvorba-webovych-stranek-historicke-repliky.jpg

Vytvořili jsme nové webové stránky pro firmu Truhlářství Halamka, s. r. o., která se zabývá zakázkovou výrobou historických replik oken, okenic, dveří, brán a vrat, schodů a schodišť, výkladců, zimních zahrad a oranžerií. Pro snadnou správu obsahu webových stránek byl zvolen redakční systém DNN Platform (DotNetNuke). V prostředí administrace lze přehledně upravovat obsah webu, včetně úprav fotogalerií prezentujících činnost truhlářství. Součástí stránek je také SEO optimalizace.

Adresa webových stránek: www.historicke-repliky.cz

Výroba e-shopu SCHELLEX

Reference výroba e-shopu - SCHELLEX

Vytvořili jsme e-shop pro SCHELLEX, spol. s r. o., zabývající se prodejem BIO potravin a přírodní kosmetikou. Při tvorbě e-shopu jsme využili redakční systém nopCommerce, který nabízí široké množství funkcí (např. nastavení daní, dopravy, měny, zobrazení oblíbených produktů a další). V redakčním systému je možnost snadno spravovat obsah e-shopu (produkty, kategorie a jednotlivé stránky s informačními údaji, SEO optimalizaci). Samozřejmostí je také přehledná správa objednávek v administraci redakčního systému.

E-shop SCHELLEX se zabývá prodejem biopotravin, biovína, ovocných vín, medoviny, medových produktů a řecké přírodní kosmetiky.

Adresa e-shopu: www.schellex.cz

Výroba webových stránek MDK STAV

Reference výroba webových stránek - MDK STAV

Vytvořili jsme webové stránky pro firmu MDK STAV s. r. o., která se zabývá zemními a výkopovými pracemi, stavební činností a poskytuje služby v oblasti nákladní a kontejnerové autodopravy. Pro vytvoření webových stránek byl nainstalován redakční systém Wordpress, který umožňuje snadnou úpravu obsahu jednotlivých stránek. Součástí webových stránek je také fotogalerie prezentující činnost firmy a kontaktní formulář pro možnost rychlého zaslání dotazu či poptávky.

Adresa webových stránek: www.mdkstav.cz

Výroba e-shopu pro gastrobazar EMPORIO

Reference výroba e-shopu - gastrobazar EMPORIOVytvořili jsme e-shop pro gastrobazar EMPORIO zabývající se prodejem použité gastronomické techniky a gastronomických technologií. Do nově vytvořeného e-shopu byl implementován redakční systém nopCommerce, který nabízí přehledné a snadno ovladatelné administrační prostředí. Lze si snadno vytvořit a nastavit nové kategorie zboží, jednotlivé stránky nabízených položek, nastavit dopravu, daně, měnu ad. Gastrobazar Pardubice využívá možnost poptávkového formuláře místo klasického „tlačítka“ koupit.

E-shop gastrobazar EMPORIO nabízí různé druhy použité gastronomické techniky a zařízení. Např. stroje pro zpracování, varnou technologii, chladící technologie, mycí stroje, doplňky, gastronádoby a další gastronomické vybavení.

Adresa e-shopu: www.gastrobazar-pardubice.cz

Tvorba webových stránek ALDIP

Reference tvorba webových stránek - ALDIP

Vytvořili jsme webové stránky pro společnost ALDIP, která sdružuje zkušené finanční poradce, nabízí finanční poradenství a zprostředkovává půjčky až do výše několika milionů Kč. Web prezentuje nabídku úvěrů, specialitou webových stránek je tzv. finanční kalkulačka. Návštěvník si může jednoduše vypočítat měsíční splátku pro požadovanou půjčku a požadovanou dobu splácení.

Adresa webových stránek: www.aldip.cz

Tvorba webových stránek Střešní krytina IBF

Reference tvorba webových stránek - Střešní krytina IBFVytvořili jsme webové stránky pro střešní krytinu IBF firmy Střechy KMB, spol. s r.o., která dodává dánské betonové tašky, střešní krytinu a doplňky střech. Pro webové stránky jsme také připravili SEO optimalizaci pro internetové vyhledávače.
Adresa webových stránek: www.stresnikrytina-ibf.cz

Tvorba e-shopu PLOTY PARDUBICE

Reference tvorba e-shopu - PLOTY PARDUBICE

Nově obchoduje na internetu s chytrou aplikací od nás také firma Ploty Pardubice s.r.o. E-shop využívá variabilní systém nopCommerce. K výhodám tohoto systému patří například možnost jednoduše nastavit poplatky za dopravu objemnějšího zboží podle toho, jakou mají objednané produkty hmotnost. Stejně snadné je také používání funkce cenových hladin, kdy se obchodním partnerům zobrazují zvýhodněné ceny zboží.

Společnost Ploty Pardubice s.r.o. dodává vše potřebné pro oplocení pozemků. Nabízí pletiva, plotovky či hliníkové ploty pro stavbu svépomocí i kompletní montáže na klíč.

Adresa e-shopu: www.ploty-pardubice.cz

Výroba nového webu pro jazykovou školu KURZY ZEBRA

Reference výroba webových stránek - KURZY ZEBRA

Vytvořili jsme nové webové stránky pro firmu KURZY ZEBRA s.r.o. - jazykovou školu nabízející kurzy cizích jazyků. Součástí webových stránek je i několik formulářů, díky kterým můžete odeslat přihlášku do kurzu, kariérní dotazník či kontaktovat jazykovou školu.

Firma KURZY ZEBRA s.r.o. provozuje jazykovou školu, která nabízí skupinové a individuální jazykové kurzy (angličtinu, němčinu, ruštinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu), firemní jazykové kurzy ad., ve svých pobočkách v Chrudimi, Kolíně a Kutné Hoře.

Adresa webových stránek: www.kurzy-zebra.cz

Tvorba e-shopu POMNĚNKA NATURALIS

Reference tvorba e-shopu - POMNĚNKA NATURALIS

Vytvořili jsme nový e-shop pro Pomněnku naturalis zabývající se prodejem přírodních výrobků. E-shop používá systém nopCommerce, který nabízí široké množství možností nastavení (např. daně, dopravy, plateb, měny, odběru novinek ad.) a snadnou správu nabízených výrobků včetně možnosti založení, skrytí či zrušení jednotlivých kategorií výrobků. Pro e-shop jsme také vytvořili a nastavili SEO optimalizaci pro internetové vyhledávače, kterou lze v sytému nopCommerce lehce spravovat.

E-shop Pomněnka naturalis nabízí široký sortiment EKO drogerie, přírodní kosmetiky, superpotravin, výrobků bez chemie pro zvířátka, přípravků proti škůdcům a parazitům, přirozené antikoncepce, hraček, knih, šperků, ručně vyráběných dekoracích. Nabízí také kurzy a workshopy. 

Vytvoření webových stránek LH EVENTS

Reference tvorba webových stránek - LH EVENTS

Vytvořili jsme webové stránky pro společnost LH EVENTS, která se zabývá organizací a realizací firemních a společenských akcí (events, konference, školení a semináře, catering, svatby, teambuildingy, degustace vína, akce spojené s vínem).

Obsah webových stránek lze snadno spravovat v administraci webových stránek. Pro webové stránky jsme také vytvořili SEO optimalizaci pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.lhevents.cz

Výroba webových stránek RANCO CZ

Reference výroba webových stránek - RANCO CZ

Vytvořili jsme webové stránky RANCO CZ. Firma na nových webových stránkách prezentuje svojí strojírenskou výrobu. Nabízí CNC soustružení, CNC frézování, dělení na NC pilách, měření (metrologii), zámečnické práce, montáže sestav a podsestav.

Na webových stránkách jsme nastavili SEO optimalizaci pro internetové vyhledávače. SEO optimalizaci a obsah webových stránek, včetně fotogalerií, lze snadno spravovat v administraci webových stránek.

Adresa webových stránek: www.ran-co.cz

Tvorba webových stránek Affixclimb

Reference tvorba webových stránek - Affixclimb

Vyrobili jsme webové stránky pro firmu AFFIXCLIMB.cz. Firma na nových webových stránkách prezentuje svoji činnost a to stavebně dokončovací a výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Nabízí nátěry a opravy fasád, střešní záchytný systém, izolace plochých střech Alkopraln, nátěry ocelových konstrukcí, montáže zábran proti ptactvu, arboristické práce a další služby.

V prostředí administrace si zákazník sám může jednoduše spravovat obsah webových stránek. Nastavena byla také SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.affixclimb.cz

Výroba e-shopu MEDICALFOX

Reference výroba e-shopu - MEDICALFOX

Dokončili jsme e-shop MEDICALFOX, který dodává zdravotnické potřeby a pomůcky. E-shop využívá systém nopCommerce, který umožňuje zákazníkovi snadnou správu nabízených produktů, široké možnosti nastavení různých parametrů (dopravy, plateb, registračních údajů ad.), dále umožňuje zadávání slev, dárkových poukazů, nastavení odběru novinek ad. Součástí tvorby e-shopu byla i SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Společnost MEDICALFOX s. r. o. dodává na český trh zdravotnické výrobky jako jsou bandáže, fixační a kineziologické tejpovací pásky, chladící gelové obklady, chladící ledové spreje, antibakteriální vložky do obuvi, ale i potravinové doplňky stravy, popáleninové produkty, dětská projímadla a kosmetiku z Mrtvého moře.

Adresa e-shopu: www.medicalfox.cz

Do rodiny Regmont přibyly webové stránky Konzolové regály

Reference - Výroba webových stránek Konzolové regály

Vytvořili jsme nové webové stránky Konzolové regály a přidali je do rodiny stránek společnosti Regmont EU. Jedná se produktové stránky zaměřené na prezentaci jedné skupiny regálových systémů.

Adresa webových stránek: www.konzoloveregaly.cz

Webové stránky Klimavzduch.cz

Reference - Webové stránky Klimavzduch.cz

Montážní firma Vzduchotechnika Svoboda má nové webové stránky z naší dílny. Vytvořili jsme přehlednou a responzivní single page s nezbytným obsahem.

Adresa webových stránek: www.klimavzduch.cz

Nové webové stránky pro LAMPLEX

Reference - Lampex

Pro společnost LAMPLEX jsme navrhli a vytvořili nové webové stránky, které nahradily starý a nevyhovující web. LAMPLEX dodává materiály pro výrobu plošných spojů.

Adresa webových stránek: www.lamplex.cz

Rezervační web pro Relax půjčovnu karavanů

Reference - Relax půjčovna karavanů

Nově si můžete rezervovat karavan na webových stránkách, které jsme vytvořili pro společnost Grandia.

Adresa webových stránek: www.relaxpujcovna.cz

Nový web pro truhlářství pana Jaška

Reference - Tvorba webu Truhlářství Jašek

Vytvořili jsme nový web, tzv. single page, pro truhlářství pana Jaška. Toto malé truhlářství se zaměřuje hlavně na výrobu na zakázku podle požadavků zákazníka.

Adresa webových stránek: www.truhlarstvijasek.cz

Výroba webových stránek HODAČ DESIGN

Reference - Výroba webových stránek Hodač Design

Hodač Design je výrobce moderních kuchyní a kompletní interiérů. Na vlastní oči jsme se mohli přesvědčit, že svoji práci dělají dobře. I pro tohoto výrobce jsme s radostí vytvořili nové webové stránky.

Adresa webových stránek: www.hodac-design.cz

Tvorba internetových stránek EN-ADVISOR

Reference - Tvorba internetových stránek EN-ADVISOR

Vytvořili jsme internetové stránky pro zkušeného poradce v oblasti vysoké energetiky. Stránky obsahují českou a anglickou verzi a opět je pohání redakční systém DNN Platform.

Adresa webových stránek: www.en-advisor.com

Tvorba webových stránek TEVAS

Reference - Tvorba webových stránek TEVAS

TEVAS je významný dodavatel průmyslové automatizace do různých odvětví průmyslu. Vytvořili jsme nové webové stránky, které firma používá pro svoji prezentaci. Aktuálně je v provozu česká verze, připravuje se anglická. Webové stránky běží na oblíbeném systému DNN Platform.

Adresa webových stránek: www.tevas.cz

Tvorba webových stránek MIVEPO

Reference tvorba webových stránek Mivepo

Firma MIVEPO se zabývá výrobou postelí z masivního dřeva. Jejich předností je kvalitní materiál a zpracování. Pro MIVEPO jsme vytvořili webové stránky, které slouží jako přehled nabízeného srotimentu a zároveň odkazují na internetový obchod. Internetové stránky jsme nasadili na redakční systém DNN.

Adresa webových stránek: www.mivepo.cz

Realizace webových stránek Flídr plast

Reference realizace webových stránek - Flídr plast

Vytvořili jsme nové webové stránky pro firmu Flídr plast s.r.o., zavedeného českého výrobce plastových výlisků vyráběných technologií vstřikování plastů. Webová prezentace je vytvořená v redakčním systému DNN Platform (DotNetNuke), který umožňuje snadnou správu obsahu jednotlivých stránek - textů i fotografií. Součástí webových stránek je i SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.flidrplast.cz

Tvorba webových stránek Flídr energo

Reference tvorba webových stránek - Flídr energo

Pro ryze českou firmu Flídr energo s.r.o. zabývající se nákupem a prodejem, realizací a instalací moderních energetických zařízení jsme vytvořili webové stránky. Zvolen byl redakční systém DNN Platform (DotNetNuke) s přehledným administračním prostředím, kde lze lehce spravovat obsah webových stránek včetně galerií. Pro nové webové stránky byla vytvořena SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.flidrenergo.cz

Realizace webových stránek REGMONT

Reference realizace webových stránek - REGMONT

Činnost firmy Regmont EU s.r.o. je nyní prezentována na nových webových stránkách! Vytvořili jsme pro ni webové stránky v redakčním systému DNN Platform (DotNetNuke), v jehož administraci je možné lehce spravovat obsah jednotlivých stránek a podstránek, vytvářet a upravovat fotogalerie. Pro nové webové stránky jsme zhotovili i SEO optimalizaci. Firma Regmont EU s.r.o. se zabývá montážemi, servisem a revizemi průmyslových regálů.

Adresa webových stránek: www.regmont.eu

Zhotovení webových stránek JK DISBET

Reference zhotovení webových stránek - JK DISBET

Zhotovili jsme nové webové stránky pro společnost JK DISBET s.r.o., která nabízí ucelený program nových i sanovaných průmyslových podlah (betonové, polyuretan-betonové a epoxidové podlahy), opravy výtluků a nátěry betonových podlah. Při tvorbě webových stránek byl vybrán redakční systém DNN Platform (DotNetNuke), jehož administrativní prostředí je přehledné a snadno lze spravovat obsah, SEO optimalizaci a fotogalerii.

Adresa webových stránek: www.jkdisbet.cz

Tvorba e-shopu Kvalitní ložnice - MIVEPO

Reference tvorba e-shopu Kvalitní ložnice - MIVEPO

Zhotovili jsme nový e-shop Kvalitní ložnice pro firmu MIVEPO – Miloš Svoboda, která se zabývá výrobou a prodejem dřevěných postelí, ortopedických matrací, roštů, nočních stolků a jídelních stolů. Díky zvolenému redakčnímu systému nopCommerce lze rychle a jednoduše spravovat veškeré produkty a kategorie produktů. Dále lze v redakčním systému nastavit vše ohledně objednávkového procesu, daní, měny, newsletterů, SEO optimalizace a dalších parametrů.

Adresa e-shopu: www.kvalitniloznice.cz

Výroba webových stránek COREX Pardubice

Reference výroba webových stránek - COREX Pardubice

Pro našeho dlouholetého zákazníka, velkoobchod s průmyslovými armaturami a potrubními díly COREX Pardubice s. r. o., jsme vytvořili nové webové stránky. Webové stránky jsou realizované na redakčním systému DNN (DotNetNuke), ve kterém lze snadno spravovat obsah jednotlivých stránek, včetně možnosti nastavení SEO optimalizace. Samozřejmostí je i responzibilita nových stránek. V rámci realizace nového webu jsme vytvořili i anglickou a polskou verzi webových stránek.

Adresa webových stránek: www.corex-pardubice.cz

Tvorba webových stránek TECHNIHOR

Reference tvorba webových stránek - TECHNIHOR

Zpracovali jsme nové webové stránky pro firmu TECHNIHOR s. r. o., která nabízí realizace šikmých a plochých střech, střešní doplňky, montáže sádrokartonu a výškové práce. Webové stránky jsou vytvořeny pomocí redakčního systému Wordpress, který má přehlednou a intuitivní administraci. Součástí internetových stránek jsou také fotogalerie s ukázkami realizovaných prací firmy a poptávkový formulář. Samozřejmostí je i SEO optimalizace stránek.

Adresa webových stránek: www.technihor.cz

Tvorba e-shopu HYPEL

Reference tvorba e-shopu - HYPEL

Vytvořili jsme e-shop HYPEL zabývající se výrobou a vývojem průmyslové elektroniky. Do stránek nového e-shopu jsme implementovali redakční systém nopCommerce, který se vyznačuje velkým množstvím možností nastavení (např. daní, dopravy, měny, objednávkového procesu, kategorií a další) a přehlednou administrací. Součástí systému je také možnost nastavení SEO optimalizace pro jednotlivé stránky, kategorie, výrobce i produkty.

E-shop HYPEL dodává automatizační prostředky - logické programovatelné automaty PLC, DC/DC konvertory, komunikační převodníky, polovodičové relé (SSR). Nabízí zakázkový vývoj elektroniky a realizaci projektů z oblasti měření a regulace.

Adresa e-shopu: www.hypel.cz

Tvorba webových stránek JK ATELIER

reference-tvorba-webovych-stranek-jk-atelier.jpg

Vyrobili jsme webové stránky pro JK ATELIER fotografa Jana Kováře. Webové stránky prezentují nabídku fotografických služeb - svatební foto, ateliérové foto, produktové a komerční foto, rodinné foto, umělecké foto, foto v interiéru a exteriéru. Pro tvorbu webových stránek byl použit redakční systém Wordpress, ve kterém lze snadno spravovat jednotlivé stránky. Součástí webových stránek je také SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.jkatelier.cz

Výroba webových stránek Jazykovka na dálku

Reference výroba webových stránek - Jazykovka na dálku

Vyrobili jsme webové stránky pro firmu KURZY ZEBRA s.r.o. a její projekt Jazykovka na dálku. Jazykovka na dálku se zabývá výukou cizích jazyků (angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, španělštiny a češtiny) přes Skype. Nabízí výuku individuální a skupinovou.

Webové stránky mají moderní grafické zpracování. Součástí stránek je i několik formulářů, které umožňují odeslání např. přihlášky do kurzů, kariérní dotazník ad. Pro webové stránky byla vypracována i SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.jazykovkanadalku.cz

Tvorba webových stránek DŘEVOKROV

Reference tvorba webových stránek - DŘEVOKROV

Realizovali jsme nové webové stránky pro rodinnou firmu Dřevokrov, spol. s r.o. s 25letou tradicí. Firma se zabývá výrobou dřevěných palet a obalů, dodávkou europalet, pilařskou výrobou, sušením dřeva, prodejem truhlářského a stavebního řeziva a stavebními pracemi všeho druhu. Součástí webových stránek je také SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.drevokrov.cz

Tvorba e-shopu ARTKOV

Reference tvorba e-shopu - ARTKOV

Spustili jsme nový e-shop pro firmu IGNISFERRA. Internetový obchod pracuje na systému nopCommerce. Tato platforma vyniká množstvím funkcí, je plně využitelná pro potřeby moderních e-shopů.

Umělecké kovářství IGNISFERRA vyrábí kované dekorativní výrobky, jako jsou svícny, stojany na víno nebo krbové nářadí. Věnuje se také zakázkové výrobě, z její dílny vychází kovaná zábradlí či mříže.

Adresa e-shopu: www.artkov.cz

Tvorba webových stránek ZEDNÍK POKRÝVAČ

Reference tvorba webových stránek - ZEDNÍK POKRÝVAČ

Vytvořili jsme nové webové stránky pro společnost CACEK RICHARD, která působí úspěšně na českém trhu už dvacet let. Prostřednictví webových stránek nabízejí své služby jako pokrývači, klempíři, tesaři, zedníci a zámečníci.

Na webu publikují pomocí fotogalerií ukázky svých prací. Fotografie a texty si zákazník může spravovat v přehledném prostředí administrace. Na webových stránkách jsme provedli i nastavení SEO optimalizace pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.zednik-pokryvac.com

Výroba e-shopu FRONQUE

Reference výroba e-shopu - FRONQUE

Vytvořili jsme e-shop FRONQUE, který se zabývá velkoobchodním prodejem úklidových a čisticích prostředků pro maloobchody, státní instituce, nemocnice, hotely a školy. E-shop využívá systém nopCommerce, který umožňuje zákazníkovi snadnou správu nabízených produktů, široké možnosti nastavení různých parametrů (dopravy, plateb, registračních údajů ad.), dále umožňuje zadávání slev, dárkových poukazů či možnost získat body za nákup v určité hodnotě. Součástí systému je blog, na kterém můžete zákazníky informovat např. o produktech. Nastavit lze i SEO optimalizaci až na úroveň samotných produktů.

Adresa e-shopu: www.fronque.cz

Tvorba webových stránek Mašín

Reference tvorba webových stránek - Mašín

Vytvořili jsme webové stránky pro firmu Mašín Pavel, která se specializuje na tesařské, klempířské a pokrývačské práce, nadkrokevní izolace, realizaci konstrukcí krovů a střech, montáže střešních oken, stavbu pergol a altánů.

V jednoduchém prostředí administrace si zákazník může sám snadno spravovat obsah webových stránek (texty a fotografie). Na webových stránkách jsme nastavili i SEO optimalizaci pro internetové vyhledávače.

Adresa webových stránek: www.masin-moulis.cz

Výroba webových stránek INVENTA

Reference výroba webových stránek - INVENTA

Dokončili jsme nové webové stránky pro projekt INVENTA-SRO. Firma Inventa s. r. o. se věnuje stavební činnosti. Firma taktéž disponuje stroji pro recyklaci stavebního odpadu, a to jako doplněk pro svoji hlavní výrobní činnost. Kromě jiného, v rámci potřeb dodávky pohonných hmot pro své stavební stroje, provozuje neveřejnou čerpací stanici.

Součástí výroby webových stránek byla také SEO optimalizace pro vyhledávače Seznam a Google.

Adresa webových stránek: www.inventa-sro.cz

Výroba www stránek FERINOX

Reference tvorba webových stránek - FERINOX

Vyrobili jsme webové stránky pro firmu FERINOX, zabývající se velkoobchodním prodejem hutních materiálů z nerezu, oceli a hliníku. Jednotlivé stránky obsahují podrobné informace o materiálech v přehledných tabulkách.

Web využívá redakční systém, ve kterém si zákazník může veškeré texty sám upravovat. Součástí nových webových stránek je i SEO optimalizace.

Adresa webových stránek: www.ferinox.cz

Konzultace zdarma

Pokud byste rádi využili naše služby a nevíte si rady, využijte naši konzultaci zdarma. Zadejte do formuláře své kontakty, popište nám svůj záměr a my vám poskytneme konzultaci, a to zcela zdarma. Za to ručíme.