Tvorba webových (www) stránek

Tvoříme webové stránky pro firmy, organizace a profesionály z regionů Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a Praha. Při návrhu vašich nových webových stránek se řídíme vaším podnikatelským cílem a cílovou skupinou, kterou chcete oslovit. Zejména firmení internetové stránky chápeme jako silný obchodní a marketingový nástroj, který se může významně podílet na dosahování vašich podnikatelských úspěchů. Při tvorbě www stránek přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně.

Co je důležité při výrobě webových stránek

Při návrhu a výrobě webových stránek je velmi důležité vědět, jaký mají plnit účel, jaký je jich cíl a jakou cílovou skupinu mají oslovit. Všechny tyto faktory ovlivňují strukturu, obsah, vzhled a chování www stránek.

Co je nutné vědět při tvorbě www stránek

 • Jaký je účel webových stránek – mají prezentovat vaši činnost, nabídnout váš výrobek, službu, …
 • Jaký je cíl www stránek – získat kontakt na nového zákazníka, získat poptávku, pozvat zákazníka na vaši pobočku, …
 • Jaká je cílová skupina uživatelů vašich webových stránek a co mohou od webu očekávat.

Úspěšnost webových stránek je měřitelná

Úspěšnost a výkon webových stránek lze velmi přesně měřit. Pro objektivní měření používáme nezávislou službu Google Analytics, která poskytuje dostatek informací pro sledování chování www stránek a jejich uživatelů. Pravidelné vyhodnocování statistik umožňuje neustálé zvyšování úspěšnosti a výkonnosti vašeho webu.

Jak tvoříme webové stránky u nás

Tvorba webových stránek je rozdělena do několika fází. Každá z nich je důležitá.

 • Vstupní konzultace účelu webových stránek, cílů a cílové skupiny.
 • Návrh rozsahu a struktury nového webu.
 • Příprava obsahu jednotlivých webových stránek.
 • Grafický návrh vzhledu nového webu.
 • Programování aplikace, implementace redakčního systému.
 • Implementace grafického vzhledu webových stránek.
 • Doplnění obsahu jednotlivých stránek.
 • SEO optimalizace webových stránek pro vyhledávače.
 • Testování hotového webu.
 • Spuštění nových webových stránek do produkčního (ostrého) provozu.
 • Další servis a rozvoj webu.

Co říkají naši zákazníci

"Develox se dokáže na web a on-line marketing dívat očima svého zákazníka a nabízet takové služby, které dávají smysl pro konkrétní firmu a situaci a nejsou univerzální a šablonovité. Pro naši jazykovou školu vždy vymysleli a vytvořili takové řešení, které bylo prospěšné přímo pro nás a odpovídalo naší velikosti a zaměření. Doporučili nám, co pro nás je a není vhodné, a byli schopní nám vše vysvětlit srozumitelným způsobem, což v oblasti IT technologií zdaleka není samozřejmostí."

Mgr. Soňa Nekvapilová, MBA
KURZY ZEBRA s.r.o.

www.kurzy-zebra.cz

Reference tvorba webových stránek - KURZY ZEBRA

Servis a rozvoj webových stránek

Vytvořením a spuštěním nových webových stránek naše práce nekončí. O vaše stránky se staráme trvale. Následná péče probíhá na základě servisní smlouvy. Rozsah služeb je vždy nastaven tak, aby odpovídal účelu webových stránek a zajistil jejich další rozvoj. Díky naší trvalé péči se vám nestane, že budou vaše webové stránky za pár let zastaralé.

Webové stránky vytvořené pro zákazníky z Pardubic

Exprom s. r. o. - projekce a engineering, TECHNIHOR s. r. o. - realizace střech a výškové práce, MDK STAV s. r. o. - zemní práce, nákladní autodoprava, Gastrobazar Pardubice pro společnost EMPORIO s. r. o., INVENTA spol. s r. o. - recyklace stavebního odpadu, stavební a inženýrská činnost, Ploty Pardubice s. r. o. - prodejce sortimentu pro ploty a oplocení, DOLBE – koupelnové centrum, Kovovýroba Hodaň a Teplý s. r. o. – zámečnická výroba, KOBEPO Jana Olivová – požární ochrana, bezpečnost práce, BIKERSTYLE - e-shop pro motorkáře, TECHNIHOR s.r.o. – realizace střech, výškové práce, COREX Pardubice s. r. o. – velkoobchod průmyslové armatury, Autoškola Peml Pavel, s.r.o. – autoškola, školící středisko, Luděk Kohoutek - Truhlářství KOSTRA – kuchyně, kuchyňské linky, nábytek, Tenisové rakety DUNLOP - testovací centrum, MSYM s. r. o. – CNC obrábění, kovovýroba.

Vytvořili jsme www stránky pro firmy z Chrudimi

SCHELLEX, spol. s r. o. - prodej BIO potravin a přírodní kosmetiky, KURZY ZEBRA s. r. o. - projekt Jazykovkanadalku.cz, MEDICALFOX s. r. o. – zdravotnické výrobky, tejpovací pásky, BRIDGE TRAINING s. r. o. – firemní vzdělávání, osobní rozvoj, FÍHA-DÝHA – projekt pro podporu výrobků z dýhy, KURZY ZEBRA s. r. o. – jazyková škola, DUVOX s. r. o. – výroba plastových a hliníkových oken, Jaroslav Halamka - Truhlářství – historické repliky, zakázkové truhlářství, Aldip s.r.o. – zprostředkování půjček, Jan Ficek Dřevovýroba s. r. o. – výroba z dýhy, BIKERSTYLE – e-shop pro motorkáře.

Internetové stránky pro zákazníky z regionu Hradec Králové

VÝŠKOMONT Jiří Midloch – realizace střech, ZDENĚK ANDR – zemní práce, HPI-CZ – interní objednávkový systém.

Podívejte se na naše reference

Vytvořili jsme zajímavé webové stránky. Více informací najdete v našich referencích.

Požádejte o konzultaci ZDARMA

Potřebujete nové webové stránky a nevíte, jak začít? Požádejte o konzultaci. Rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení. Vstupní konzultace je vždy ZDARMA.

Konzultace zdarma

Pokud byste rádi využili naše služby a nevíte si rady, využijte naši konzultaci zdarma. Zadejte do formuláře své kontakty, popište nám svůj záměr a my vám poskytneme konzultaci, a to zcela zdarma. Za to ručíme.